Biblioteka Cykloturysty

Wstęp (Treść działu właśnie jest aktualizowana - zaglądnij tu później!)

(PL) Szanowni Cykloturyści, w tym dziale będziemy prezentować Wam wydawnictwa takie jak przewodniki, foldery i mapy turystyczne, zwłaszcza rowerowe przydatne przy planowaniu rowerowych wycieczek i wypraw jak też i podczas samego wędrowania, .

Ziemia Tarnogórsko - Lubliniecka (Mapa Turystyczna - Skala: 1:50 000)

Z przyjemnością informujemy, że właśnie wydaliśmy mapę turystyczną ziemi tarnogórsko-lublinieckiej w skali 1:50 000 (format 980 x 678 mm, składana do formatu 226 x 122 mm).

Jest to pierwsza tego typu mapa zbiorcza wszystkich szlaków turystycznych, która może się przydać m.in. przy organizacji rajdów rowerowych.

Obejmuje ona nie tylko szlaki piesze i rowerowe (m.in. Leśno Rajza, Leśno Uciecha), lecz również kajakowe, konne, a także szlak zabytków UNESCO, Szlak Zabytków Techniki i Szlak Architektury Drewnianej. Na odwrocie mapy znajduje się opis wybranych atrakcji z opracowywanego terenu wzbogacony zdjęciami.

Prace zespołu nad mapą trwały 5 miesięcy. Mamy nadzieję, że spełni ona oczekiwania odbiorców oraz przyczyni się do krzewienia turystyki połączonej z edukacją historyczną i przyrodniczą.

Cena: 10,00 zł / szt.

["ED-FEL" Edward Wyżgoł]

Przejdź do Katalogu (!) >>> Katalog Polecanych Wydawnictw (!)

Reklama

Zapowiedzi Wydawnicze: